Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Lyric Master - E Pamundur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

2 🔥

11/05/2013

2013-05-11T19:41:53+00:00

Këngë e albumit:

"Asaj"
1
Un se di qka osht,a osht dashuri??
Trupi po me'dridhet,saher po te sho ty
Kur nuk te sho, sa shum ti me mungon
Fakti qe s'jemi bashk,sa shum po me mundon

Per me hek dor prej teje
Osht pak vshtir
Per me kon me ty bashk
Perjet kom deshir

Refreni2x
E pamundur loqk osht e pamundur
Mos me t'paaa ty niheeer
E pamundur osht mos me t'dashttt
Mos me t'dasht ty perheeer

2
At moment kur te t'kem ne krahet e mi
S'dua te zhgenjehem un asnjeher ngat ti
Dua t'jem ai qe, ti po kerkon
Dua t'jem endrra jote qe ti po e endrron

Per me hek dor prej teje
Osht pak vshtir
Per me kon me ty bashk
Perjet kom deshir

Refreni2x
E pamundur loqk osht e pamundur
Mos me t'paaa ty niheeer
E pamundur osht mos me t'dashttt
Mos me t'dasht ty perheeer


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet