Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Lyric Master - I Feel You  (Feat. Kusha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

2 🔥

11/05/2013

2013-05-11T19:41:53+00:00

Featuring

Kusha (Kushtrim Kelani)

Këngë e albumit:

"Asaj"
1
Edhe n'ondra mos me t'pa , prap per ty menoj
Edhe gjumin me ma nal , un veq ty t'endrroj
Nese don me kon me mu , je e sigurt te un
Nese don me dit pse , ti pom pelqen shum

Dua te jesh , me mua ne nje shtrat
Dua te ndjesh , me mua jet t'veqant
Dua te ndjesh , nje jet si ne roman
Ndjenja me e mir kur, pran teje jam

Refreni2x
Every night in my dreams
I am with you ,
I see you, I feel you.

2
Edhe nese nuk t`takoj , ty prap ko me t'ndjek
Nese nuk lutesh per mu , prap per ty ko me vdek
Dhe nese s'jemi pran , prap afer ty te kam
Largsia veq numer , ne smund te na ndan

Kerkoj te jesh , me mua ne nje shtrat
Kerkoj te ndjesh , me mua jet t`veqant
Dua te ndjesh , nje jet si ne roman
Ndjenja me e mir , kur pran teje jam

Refreni2x
Every night in my dreams
I am with you ,
I see you, I feel you.

Every night in my dreams
I see you, my bejbe

Every night in my dreams
I see you, i feel you

Every night in my dreams
I see you, bejbe

Every night in my dreams
Baby i need you

Refreni2x
Every night in my dreams
I am with you ,
I see you, I feel you.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet