A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lyric Master - Si Ke Zemer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Asaj"


Po kthehem prap te ti
Ti vjen me thua
Pas gjith asaj qe ke ber
S'bon dot pa mua
Sa premtime sa fjal
N'fund perfunduan n'zero
Shum fjal prej zemres tu dal
Me s'dukesh si ajo

Qe m'thoshte t'dua
Qe m'thoshte pa mu nuk jeton
E un spo mund ta di

Refreni
Si ke zemer ti
Ta lendendosh nje dashuri
Athu si ke zemer ti
Te shfaqesh perseri

Si ke zemer ti
Ku e merr gjith at fuqi
Zemer shum gabim je nisur ti
Menon qe per ty mu ma nin

Ti s'fol qa menon
Prap me kerkon
Pse veten se kontrollon
Qka po t'mundon
Sa premtime sa fjal
N'fund perfunduan n'zero
Shum fjal prej zemres tu dal
Me s'dukesh si ajo

Qe m'thoshte t'dua
Qe m'thoshte pa mu nuk jeton
E un spo mund ta di

Refreni
Si ke zemer ti
Ta lendendosh nje dashuri
Athu si ke zemer ti
Te shfaqesh perseri

Si ke zemer ti
Ku e merr gjith at fuqi
Zemer shum gabim je nisur ti
Menon qe per ty mu ma nin

Bridge:
Qdo her jam mundu me tpas afer vetes
Ti mohove gjithqka
Qdo her jam mundu me t'pas gjat gjith t'jetes
Ti mohove gjithqka

Refreni
Si ke zemer ti
Ta lendendosh nje dashuri
Athu si ke zemer ti
Te shfaqesh perseri

Si ke zemer ti
Ku e merr gjith at fuqi
Zemer shum gabim je nisur ti
Menon qe per ty mu ma nin


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019