A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyric Master - Dy Lot


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T17:08:19

(2x)
2Lot me pikojn
oo shpirti im
pse me len te vetem
sa je e pa mshirë

(2x)
U ndam në erresirë
At natë kur binte shi
Më puthe njëherë
Më the lamtumirë

Ref
2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa mshirë

2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa shpirtë

2x
Ato fjal që i kujtoj
Zemra më vajton
Të dua vash të dua
Pa ty s'mund t'jetojë

Ref
2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa mshirë

2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa shpirtë


Lyrics submited by Aidda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019