Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lyric Master - Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Ti".
3. Video është e këngës "Je Ti", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Je Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

16/10/2013

2013-10-16T17:51:15+00:001
Dit e nat per ty mendoj
Ti se din ti se din ti se din
Se s'ta kam thën

Qe te njoh jeta mua m'ofroj
Nje person nje person nje person
Kshtu si je ti

Ndoshta baby don me dit
Diqka qe s'ke dit dei tasha
Ka ardh koha te tregoj

OO, OO
Degjomm

Refreni
Ooou pjesa me e bukur qe kam
Oou3x je tii
Ooou zemren time e mban
Oou2x baby veq ti
....
Te puthi shumm Hey Hey
And, te dua shum, shum
Te puthi shum Hey Hey
And te dua shum shum shum

2
Qdo gje qe ki thon ti,un e kom vlersu
Jom munu me t'kuptu
Ke ndryshu shum gjera n'mu
Me ty msova se si jeten me jetu

1 her ne 1mi vjet lind nje dashuri si kjo
Qfar dua te t'them per mua tjeter ska asnjo
Per ty kam nevoj
Deri sa t'jetoj
Baby hey ti degjomm

Refreni
Pjesa ma e bukur qe kam
Baby je tii
Zemren time e mban
Baby vetem ti

Ey baby un e di se sa meriton ti
Sa shkelqen ti sa mpelqen ti
Oh ti je my angeL

Refreni
Ooou pjesa me e bukur qe kam
Oou3x je tii
Ooou zemren time e mban
Oou2x baby veq ti

Te puthi shumm Hey Hey
And, te dua shum, shum
Te puthi shum Hey Hey
And te dua shum shum shum
----------------------------------------­---------------
Intro
Sa kom fol per ne te dy
Ka ardh koha ty me tni

Ka ardh koha per gjithqka
Qa ke mbajtur fshehur ti
Tash dua te degjoj


Ky tekst u dërgua nga Debora Popoviq
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet