Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Secret Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

02/05/2016

2016-05-02T10:10:56+00:001
Malli me merr edhe nese afer te kam
Nese ti s'egizton as un nuk jam
Mesneve secret love baby qendron
Fillon dita me neve dhe me neve mbaron

Sa kohen ja kushtojm ne njeri tjetrit
Sa rendsi kemi per njeri tjetrin
Sa fjal t'bukura themi per njeri tjetrin
Gjithqka kjo koh flet per njeri tjetrin

GirL
Ti flet shum pak
Edhe nese s'te mungoj
Ti me perqafon prap

Veq per ty du me ni
Edhe nese shkoj shum larg
Ne dy jemi free
Po sikur t'jemi bashk
Diten bashk
Naten bashk (Neee bashk)

Refrni2x
E kemi nje gje te fshehur
Ne presim kohen e duhur
E presim ajo dit te vij
Sa ma shpejt te jet e mundur

4xSa ma shpejt te jet e mundur

2
Do jem vetvetja asnjeher nuk do ndryshoj
I sinqert me ty do jem deri sa t'jetoj
Shum her ndihem me faj edhe kur nuk kam
Dua te jem si engjull saher pran teje jam

Edhe nese thom se ti nuk me mungon
Koha po kalon me zonin ton
Dhe me ty kur flas une nuk bertas
Lutem qe kjo koh sa ma shum te zgjas

Un te ndjej kur me thua se me don
Dhe kur me perqafon
Kur doren ta shtrengoj
Ti me thua se, (Neee bashk)

Refrni2x
E kemi nje gje te fshehur
Ne presim kohen e duhur
E presim ajo dit te vij
Sa me shpejt te jet e mundur


Ky tekst u dërgua nga Teuta Syla
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet