A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lyric Master - Mi Amor


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/12/2013

2013-12-27T19:09:17

une po polna
se jom ka t'du shum
kete ngjarje po du me qu deri nfund

krejt qa menoj
nuk o mir ti
tjerat skan rendesi
kur je ti

Mos u nal
se un spo nalna
lumturine bashk na dy e ndajna

sa her jam me ty
edhe kur sje me mu
ki me kon perher
kurr skam met zavendsu

po du met ndje
po du met prek
dora jem leviz kur
trupin e ki qet

nese veqanti
ska me pas perjet
syt e tu blu
i du ma shum se krejt

po du met ndje
po du met prek
dora jem leviz kur
trupin e ki qet

nese veqanti
ska me pas perjet
syt e tu blu
i du ma shum se krejt

Tu eros i amor
ti je shum e veqant
tu eros mi amor
zemra ty tkerkon prap
tu eros mi amor
ti je shum e veqant
tu eros mi amor
tu eros mi amor

Un jam ni hero
o mi amor
tash erdhi dita
tet kem ne dor

Tani te kam kam kam
me ty un jam jam
te kam kam kam
me ty un jam jam

O je je, ne kete kohe
o je je,per qdo ore
o je je , nje sekond ne dy bashk

O je je, ne kete kohe
o je je, neper qdo ore
o je je , jemi ne bashk

Tu eros i amor
ti je shum e veqant
tu eros mi amor
zemra ty tkerkon prap
tu eros mi amor
ti je shum e veqant
tu eros mi amor
tu eros mi amor

Tu eres i amor
ti je shum e veqant
tu eres mi amor
zemra ty tkerkon prap
tu eres mi amor
ti je shum e veqant
tu eres mi amor
tu eres mi amor


Lyrics submited by  dini98
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019