A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyric Master - Ku Ishim Dje


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2016

2016-08-13T16:00:01

Music & Lyrics:

Lyric Master


Dikur isha veq i joti
Nuk e di qka ndodhi
Ndryshoj koha si moti
Nuk jena mo na nuk jom i joti
Ama zemer un nuk e di
Jo nuk e di jo nuk e di
Ku na met ajo dashni
Jo nuk e di jo nuk e di

2x:
Spo mundem me t'harru ty
As kohen ton bashk
Spo mundem me t'harru ty
As kohen ton

Ref. 2x:
E ku ishim dje sjena mo pse
Nuk e kom menu qe ka mu mush me lot
Jo se kom let po nihna keq
Nuk e ki iden sa pom mungon sot

Edhe ty zemra a t'vajton
Njejt sikur mu
A je ti ngjendjen tem
A me ke harru
Se po du me kthy at koh edhe niher
Doren me ta kap prap krejt i kisha jep
Mka marr malli zoni me ta ni edhe niher

2x:
Spo mundem me t'harru ty
As kohen ton bashk
Spo mundem me t'harru ty
As kohen ton

Ref. 2x:
E ku ishim dje sjena mo pse
Nuk e kom menu qe ka mu mush me lot
Jo se kom let po nihna keq
Nuk e ki iden sa pom mungon sot


Lyrics submited by  ismeti19
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019