A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyric Master - Qaj


Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2016

2016-11-19T17:00:03

1
Hija jote edhe sot me percjell ne qdo vend
Aromen tende se harroj nuk e harroj ne asnje moment

Nuk e di kush deshi mir me na pa
Mir me na pa
Te gjith ishin fajtor pse na jena nda
Pse jena nda pse jena nda?

Refreni2x
E ti qaj moj zemra ime qaj
Qaj ti
Qaj derisa ti jeton
Qaj moj zemra ime qaj
Koha nuk kthehet mo
Dashnia s'kthehet mo

2
Nuk jom rehat me mungon
Akoma t'kujtoj qdo sekond
Shpirti mua me vajton
Se nuk e ka pran ate qe don

Spo muj me nal veten tu t'menu
Athu kjo dhimbje najher ka me kalu
Nuk e di pse spo muj me t'harru
Spo muj me t'harruu

Bridge
Qaj moj zemer qaj
Se malli te ka marr
Qaj moj zemer qaj
Lotëve mos ju nda

N'kete jete une krejt i kisha jep
Veq me t'paa
Veq me t'paa edhe niheer!!!

Refreni2x
E ti qaj moj zemra ime qaj
Qaj ti
Qaj derisa ti jeton
Qaj moj zemra ime qaj
Koha nuk kthehet mo
Dashnia s'kthehet mo

e-Cards (3)

2018-03-28 15:26:28
Spo muj me nal veten tu t'menu
Athu kjo dhimbje najher ka me kalu
Nuk e di pse spo muj me t'harru
Spo muj me t'harruu
U krijua nga Xhensila Myrtezai 2018-01-27 21:35:10
Nuk jom rehat me mungon
Akoma t'kujtoj qdo sekond
Shpirti mua me vajton
Se nuk e ka pran ate qe don
U krijua nga Kida 2018-01-27 21:35:31
Qaj moj zemer qaj
Se malli te ka marr
Qaj moj zemer qaj
Lotëve mos ju nda

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019