Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Ani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani".
3. Video është e këngës "Ani", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Ani  (Feat. Kushtrim Kelani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Produksioni:

Lyric Master

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kushtrim Kelani (Kusha)

23/03/2019

2019-03-23T17:00:04+00:00S'di pse man inati
Kur e ki let mem pas
Sdi pse hala man inati
Kur pe she qe jom tu t'dasht
S'du me t'vet un ku je kon ti
Kur e di ku ki me kon
Dije qe n'dor e ki fatin
Asniher un ska me t'lon
Un kejt ka me ti dhon sdi pse po mendohesh
Un kejt ka me ti fal sdi pse spo afrohesh

REF. 2x:
Ani m'the nuk ta fali
Ti po kthehesh prap te ky djali
Ani fjalt sun i nalim
S'ki pse man inati

Ani ani ma mir e din
Un e di edhe se ku rrin ti
Ani ani shum mir e din ti
Ai me mu jo nuk osht i njejti

Amo ti e din ma mir prap
Nese don na dy mu bo bashk
Lej fjalt qa i kena fol
Po kupto qa po t'thom tash

Edhe nese menon keq per mu
Un prap veq ma shum po t'du
E di qe n'zemren tane jom
Pse s'je tu afru

REF. 2x:
Ani m'the nuk ta fali
Ti po kthehesh prap te ky djali
Ani fjalt sun i nalim
S'ki pse man inati


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet