Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Lyric Master - Shum Po Du Me T'pa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/11/2019

2019-11-02T17:00:01+00:00

Teksti:

Daris

Produksioni:

Lyric Master
Ref#
Sa mka marr malli met pa
Pa ty une spo muj ma
Nuk po muj mu nal
Shum po du met paa (2")

E pys vetin a nin ti ma?
Per mu a nin ti ma!
Ami more syt veq niher ti shoh...
E du shikim ton e s'muj pa to
Sa kem bashk, sa jena vet na
Sa kem sa mir, jem keq na
Sajena pa e tasht kerkah
Njoni tjetrin e kena pas nkrah
Krejt qa kisha dasht osht me kthy fillimin
Mos me ba gabimin, gabimin
Krejt qa kisha dasht o me ma dhan besimin
Se tasht e vuj denimin

Ti nuk ki faj
E ke ik ski faj
Mu per ty pom vjen gjynah
Msimin e kom marr
E di qe kom faj
Mu per ty pom vje gjynah

Ref#
Sa mka marr malli met pa
Pa ty une spo muj ma
Nuk po muj mu nal
Shum po du met paa (2")

E kto sene qe ti bana
Asniher s'kom me t'i ba mo
Xhelozi, nervoz e tradhti
Asni fjal t'keqe mo sko me ta than
Tkom than edhe kom met than mfal
Sadi qe pi vetes teme un dal
Zemra mu ka thy hajde boma mal (2#)
Prej se qe ke ik ti un kom idhnim
E ti ama ama ama pak gzim
Edhe nese s'don mu kthy
Ama ama veq ni perqafim

Ti nuk ki fajj
Qe ke ik ski faj
Mu per ty pom vjen gjynah
Msimin e kom marr
E di qe kom faj
Mu per ty pom vjen gjynah

Ref#
Sa mka marr malli met pa
Pa ty une spo muj ma
Nuk po muj mu nal
Shum po du met paa (2")


Ky tekst u dërgua nga Alblyrics
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet