Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Zemren Ta Fala

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ta Fala".
3. Video është e këngës "Zemren Ta Fala", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Zemren Ta Fala  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Produksioni:

Lyric Master

Komente

Asnjë Koment

30/05/2020

2020-05-30T17:00:11+00:00Refreni 2x
Edhe zemren ty ta fala
Tu tdasht nuk u nala
Veten e lendoha
Qe te dashurova

PART 1
T'kisha vet
a ja ka vlejt
Qka pat aj
qe te un se ke gjet
Hajt me qka
menjen ta ndrroj
Se si un
s'tka dasht nuk e besoj

Un shum nashta
nuk kom dit
po me lot
kurr sti kom bo syt
hajt se nashta
aj kur ka me t'ik
qather vleren tem
ki me ma dit

Refreni 2x
Edhe zemren ty ta fala
Tu tdasht nuk u nala
Veten e lendoha
Qe te dashurova

PART 2
Pi mungon
Zemres hala
Pi mungon
Syve ty me t'pa
E pishmon
S'jom asni pik
Qe tkom dasht
Gjdo secilen dit

Edhe pse
fort jom lendu
kur per dyt
vet jom munu
sjellja jote
veq lot mka pru
se sta ka ni
ty kurr sa mu

Refreni 2x
Edhe zemren ty ta fala
Tu tdasht nuk u nala
Veten e lendoha
Qe te dashurova


Ky tekst u dërgua nga D E F R O
Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet