Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Faji Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faji Jem".
3. Video është e këngës "Faji Jem", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Faji Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

05/08/2020

2020-08-05T17:00:10+00:00Me fjalt e mija t'kom LENDU
Pa arsyje t'kom AKUZU
I padrejt jom kon NDAJ TEJE
Nuk t'lash rrug tjeter veq me SHKU
E nese kurr nuk ma FAL
Ta besoj seee ki T'DREJT
Une shum e kom TEPRUUU
Edhe nuk e kom VREJT
Kohaa jo nuk KTHEHET
Gabimet S'PERMIRSOHEN
Kurgjo tjeter nuk m'ka MBET
Tash gabimet po i PSOOOJ...
Pse nuk ta dita un VLEREN
Pse t'hupa kaq LEHT
Tash FAJI JEM pom VRAN
Per ty tash kom NEVOJ
Edhe nese t'kisha GODIT
Jo ma keq nuk isha NI
E t'kom hup me FAJIN TEM
E sot kom shume MERZI
Me mujt kohen me KTHY
Kurr mo s'kisha GABU
Ndryshe kisha VEPRU
S'tkisha shfaq XHELOZI
Me fajin tem u bo kjo NDARJE
Ti asni her nuk ke bo FAJ
Mes neve un kom bo PERQARJE
Shume her ty t'bona me VAJ
Si kujtime t'kom LON
Shume VUJTJE e MERZI
M'ki dhon kejt qa PATE
Ta ktheva me PADREJTSI
KOHA
Jo nuk KTHEHET
GABIMET
S'permirsohen
Kurgjo teter nuk m'ka MBET
Tash gabimet po i PSOOOJ...
Pse nuk ta dita un VLEREN
Pse t'hupa kaq LEHT
Tash ~ FAJI JEM ~ po m'vran
Per ty tash kom NEVOJ
Edhe nese t'kisha GODIT
Jo ma keq nuk isha NI
E t'kom hup me fajin tem
E sot kom shume MERZI
Me mujt KOHEN ME KTHY
Kurr mo s'kisha GABU
Ndryshe kisha VEPRU
S'tkisha shfaq XHELOZI


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet