Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - A Je Mire? Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


...
...
Rruges kurr nuk eci vet
Si gjithmon ty t'kom n'men
Si 1 iluzion u m'pret
Un t' shoh bash ne çdo vend
...
...
Lyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2023
Produksioni: Lyric Master
Teksti: Shpetim Reqica & Blin Termkolli
Rec/Mix/Master: Hd StudioLyric Master - A Je Mire?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je Mire?".
3. Video është e këngës "A Je Mire?", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0