Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Shyqyr T'kom Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refren 2x
CDO NAT PO DU MET T PA N’SY
ME T’THON SHYQYR T’KOM UNE TY
TI M’PLOTSON, SKA KUPTIM PA TY
PA TY..

PART 1
Jom mshel n’dhome, per to po menoj
A thu pe vlersoj, mos rasisht pe lendoj
I thom vetes, mos keq najher pi boj?
O gjithçka per mu, pa to smuj jetoj

Ftyra e ka engjull, e shpirtin e bardh
Frymen ma ka nal, qysh n’diten e par
Tu nga mas saj, gjithcka me i fal
Edhe prej vetes, per to jom tu dal

1 lot i joti, ma then mu zemren
Ton jeten, du met t’pas veç temen
Me plot krenari e thom qe t’kom femen
Ti duhesh me pas temin mbiemnin

Refren 2x
CDO NAT PO DU MET T PA N’SY
ME T’THON SHYQYR T’KOM UNE TY
TI M’PLOTSON, SKA KUPTIM PA TY
PA TY..

Part 2
Gjysma e zemres teme ti je,
Ama doren edhe ngo qysh po rreh
T’du sa prej qiellit deri n’dhe
N’dashnin ton kryt tem e boj be

Me ti mir po nihna e po m’shkon llafi
Shija e saj sikur mjalti
Diten veq me to un e nisi
Ajo eshte e bukur si BellHadid-i

1 lot i joti ma then mu zemren
Ton jeten du me t’pas veç temen
Me plot krenari e thom qe t’kom femen…

Refren 2x
CDO NAT PO DU MET T PA N’SY
ME T’THON SHYQYR T’KOM UNE TY
TI M’PLOTSON, SKA KUPTIM PA TY
PA TY..


Ky tekst u dërgua nga DionaLyric Master
Publikimi: 11/06/2023
Teksti: Blin Termkolli
Produksioni: Lyric Master
Rec/Mix/Master: Hd Studio


Lyric Master - Shyqyr T'kom Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shyqyr T'kom Ty".
3. Video është e këngës "Shyqyr T'kom Ty", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0