Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Tupanat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nata e jona, shpejt po shkon sahati
Zemer po vi me t'marr a je bo gati
Fustani i bardh, po t'shkojka per shtati
Veq per neve sonte o ka bjen tupani

Ref. 2x
Po rrehin tupanat, po rrehin per mu e ty
Kurr ma shum se sonte, s'jemi dasht na dy

Sonte po betohum, vul po i jepim na dashnis
O ka kallet sonte shamija e beqaris
Fustani i bardh, po t'shkojka per shtati
Veq per neve sonte o ka bjen tupani

Ref. 2x
Po rrehin tupanat, po rrehin per mu e ty
Kurr ma shum se sonte, s'jemi dasht na dy
Lyric Master
Publikimi: 25/06/2023
Teksti: Blin Termkolli
Produksioni: Lyric Master
Rec/Mix/Master: Hd Studio


Lyric Master - Tupanat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tupanat".
3. Video është e këngës "Tupanat", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0