Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Zemra Po Vujka Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Part 1
T’hupa, dashta met t’rujt e smujta
Dashta met t thon t’du ama shujta
Tash pa ty zemra po vujka,
Tash pa ty zemra s'po mujka,

SA HERE JOM KEQ, ti ma kthejshe gzimin
KUR JOM KON NERVOZ, ma kthejshe disponimin
Kanihere u perlajshim e buzqeshjet ikshin,
Ama kena shum dashni e kalojshim konfliktin..

Refreni
Të dua
Sytë e mi qajnë për ty
Dhe pavarësisht gjithçkaje, i dashur
E ke dikë që të do…
Të dua
Sytë e mi qajnë për ty
Dhe pavarësisht gjithçkaje, i dashur
E ke dikë që të pret…

Part 2
Dyrt e zemres ti kom lon ty qel
E per tjerat s'ka ven dyrt jon mshel
Veq ti munesh mem kfjell
Ti je hana jem ti mbon drit sikur diell

Je kon e jemja veq ty t'ka dasht zemra
S'po permeni emra hala t'kom mrena
Qa ke ni per mu t'pata thon jon rrena
Ju ke besu, e kqyre tash na ku jena

Refreni
Të dua
Sytë e mi qajnë për ty
Dhe pavarësisht gjithçkaje, i dashur
E ke dikë që të do…
Të dua
Sytë e mi qajnë për ty
Dhe pavarësisht gjithçkaje, i dashur
E ke dikë që të pret…


Ky tekst u dërgua nga DEFROLyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2023
Teksti: Blin Termkolli
Produksioni: Lyric Master
Rec/Mix/Master: Hd Studio
Cover: Sila Sahin - Seviyorum Seni YarLyric Master - Zemra Po Vujka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Po Vujka".
3. Video është e këngës "Zemra Po Vujka", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 0