A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son Foto Me Gjyshin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[04-08-2015]
Na rastis shpesh herë që të shohim këngëtarët apo reperët tanë që të prezantojnë prindërit në rrjetet e tyre sociale, por reperi i njohur Lyrical Son ka bërë të kundërtën.

Ai ka publikuar një fotografi me gjyshin, ndonëse ai është shumë më i vjetër në moshë Festimi thotë se kanë mjaft komunikim mes vete dhe janë shumë të lidhur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019