A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Si E Uron Lyrical Son Gruan Për Ditëlindje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[22-08-2015]
Reperi i njohur Lyrical Son ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një foto me një urim mjaft të veçantë.

Ai ka vendosur të urojë gruan e tij Gresën me rastin e ditëlindjes së saj.

Dhe me këtë rast ai kishte zgjedhur fjalët:
“Urime ditëlindjen dashni...!!! Ishalla plot tjera me shëndet me mu edhe familje...!!! #TdonLeshka, raporton teksteshqip.

E ndërkohë labelin PINT nuk është se e kemi parë shumë aktiv këtë verë me këngë 7 klipe, por pavarësisht kësaj ata nuk kanë mugnuar nëpër koncerte.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019