A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush Po Ja “Tesh” Lyrical Son’it...


Not Yet Rated

[16-09-2015]
Njëri ndër reperët më të përfolu Lyrical Son së fundmi ka lëshuar edhe një status tejet interesant. Ai me këtë rast siç duket ka bërë edhe një dedikim të veçantë.

Por se për kë nuk e dimë. Ai vazhdimisht përmes rrjeteve sociale shpreh dashurinë që ka ndaj gruas së tij e për këtë gjë siç duket është kritikuar.

Me këtë rast ai ka vendosur të bëjë edhe një status me mbishkrimin. “Pamja ime për momentin. Edhe pse boll ma keni tesh qe kishe jom bo shume Lover, po skom qka me ju bo juve qe sjeni knaq ne VAKT kur o dasht..!!! Vone keni bo pare edhe vone shume jeni kthjell 😂😂😂.. Ju don leshka prap se prap”, ka shkruar reperi.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019