A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son Reagon Ndaj Protestave, Fyen Politikanët


Not Yet Rated

[19-11-2015]
Reperi i njohur Lyrical Son ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një foto me një mbishkrim zhgënjyes ndaj ngjarjeve të fundit të ndodhura në Prishtinë.

Ja se çfarë ka shkruar ai:

"Mos me fol shume, e mos perça me teper kete popull, shkurt i bjen me thon, Harrone Parisin e Sirine e Terroistat e krejt kto ndodhite e botes (me keqardhje e them), o shikone oborrin e juaj o Shqipetar'... O kurre hallall mos ju qofte gjaku i deshmoreve, e sakrifica e ketij populli te mjere, qe udhehiqet nga kta PolitiKuaj, qe nuk ju intereson Kombi e as Shteti po Karrika... Zoti ju Marroftë ..!!! #PRAYFORKOSOVO. #HANIBASHK #PUNONIPERPOPULL".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019