A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son: “Jahjaga T’sos Pluma”


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[27-11-2015]
Presidentja Jahjaga sot ka qenë në fokus të medieve, sidomos pas fotove në të cilat shihet me armë në dorë.

Këtë gjë e ka komentuar edhe reperi Lyrical Son i cili përmes një fotografie dhe një mbishkrimi mesa duket është ndier krenar për të paren e vendit.

“O qfar Erdogani bre a qfar Putini, Shkelqesia e saj, zonja Jahjaga t'sos' Pluma.. !! #Presidentja #Burrneshë #LockNLoad #CounterStrikePernime..!!! #B43#M4a1 #ShokuuuJone”, ka qenë mbishkrimi i Lyrical Son.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019