A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Si Uron Lyrical Son Vitin E Ri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[31-12-2015]
Reperi i njohur Lyrical Son ka publikuar në rrjetin e tij social në Instagram një foto të tijën bashk me bashkshorten e tij Gresën ku shihen duke ngritur nga një dolli.

Në mbishkrimin e fotos ai ka shkruar një urim të veçantë për Vitin e Ri 2016:

"Ehh, qe edhe 2015-ta eci...!!! Mas pari kisha dasht me falenderu Zotin, per shendetin dhe te gjitha te mirat qe na solli gjate ketij viti, por edhe gjate gjithe jetes. Se dyti, kisha dasht me ju uru te gjitheve (ne emen temin' dhe familjes), Vitin e Ri, duke ju deshiruar shendet, paqe e lumturi ne mesin tuaj...Se treti, kisha dasht me ju falenderu te gjithe juve qe na keni perkrah, juve qe na keni sha edhe juve qe sjeni marr hiq me neve lol.... Gëzuar 2016-ta"
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019