A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hey Hey Hey” Nga Lyrical Son


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
[07-01-2016]
Reperi i njohur i labelit P.I.N.T Lyrical Son sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Hey Hey Hey", një baladë ritmike ashtu siç di vetëm Lyrical Son ta sjellë...

Kënga & Teksti janë realizuar nga vetë Festimi e ndërsa mix & master është realizuar nga Big Bang Beats në RED BOX Entertainment.Kënga është punuar në tërësi dhe për këtë projekt Festimi ka zgjedhur edhe orkestër në përbërje nga Astrit Stafa – Guitar, Visar Kuçi – Bass, Dukagjin Muhagjeri – Piano & Ertan Ilyaz – Kaon.

Gjithashtu edhe videoklipi është punuar me përkushtim nga 3 persona: Gezim Ramizi, Rron Ismajli
& Fatos Imeri
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Lyrical Son - Hey Hey Hey [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019