A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son Bëhet Baba


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
[09-01-2016]
Reperi Lyrical Son dhe Gresa janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Eva.
Lindja është kryer në Chicago të Amerikës.
çifti është shumë i lumtur dhe sigurisht ajo shprehet nga fotot e postuara dhe nga një mbishkrim ku falenderojnë zotin për dhuratën.
 (TeksteShqip)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019