A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son - Mangup Me Bateria


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2008

2008-11-17T03:48:28

Jop jop jop jop ej ,jom Lyrical son drejt prei mahalles tem n'studio te Ylli
Hala pa e pi kafen e mengjesit i nij fjalt e gjinve qe i lodh interesi
se skan pun tjeter jon bo shum t'vjeter e del qifti jem jau qet krejt n'leter
(hoow) m'she me dhipa rri larg mos mu afro ngat(ngat) jom me dosta n'tirpa
mun me provoku pak, se smun i nal tu ardh me qit te dera plot havera me lloj lloj era sjom mangup babit po mos um nguc se ti qi krejt qe t'pshurri n'cuc
O haluc dhipat e din qe ti nuk ki koqe m'shan para tyne e munohesh me i ba shoqe, shajum sa dush muhabetin ta flliqi ti i pijav une hej une i iqi
qfardo bichi qe del me ty kur tum sheh mu ma bon me sy edhe u kry hehe edhe u kry !!

Ti je mangup me bateria,
Kerkush nuk t'nje
Kshtu qe hajt te shpia
Mos u bo gllup
Se qihet mamia bohesh via via
tprishet bukuria

Para mahalles m'gjen nese um lyp qaty te Abc-ja ku del
ti bole me shit , se une eci gjon se qashtu jom vet
jom biznismen e repin e boj me qef , qaty me kallabkllak (hei)
kurr sjom vet , n'mahall tem mangupllak kerkush sun shet (sheT)
Kerre Rape Femna Pare i Ndrrojna Qdo Dit ,i Kena Tonat bashk nuk
na vjen era kredit (ou) Sherre , Ferrka Knej Pari munen me ndodh veq
per pak minuta edhe kejt nen kontroll , se nuk i sheh qysh tvin
sikur ushtri , prej qdo kandi t'qytetit veq ropt me ti qi ,
sjom mafijash po pa pare nuk mes , e jo si ti bulash , thobën
tem se shes , deri sa jom une ktu ti kurr nalt ski me hyp ,
ma me qef dal vjedhi veq ty mos me t'lyp,veq ty mos me t'lyp,veq ty mos me t'lyp

Ti je mangup me bateria,
Kerkush nuk t'nje
Kshtu qe hajt te shpia
Mos u bo gllup
Se qihet mamia bohesh via via
tprishet (4x)


Ky tekst u dërgua nga  valdrin   blertoni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019