Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - Mos Shko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Shko".
3. Video është e këngës "Mos Shko", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - Mos Shko  (Feat. Nuke)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  258

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"Zimasamshevy"

Komente

7 🔥

Featuring

Nuke

06/07/2013

2013-07-06T17:03:58+00:00[Lyrical Son:]
Lej le t'Folin si na mu bo Fat s'Kan
Kujt po ja nin se qfar Menimi paskan
Ti je ma e mira e Une pak ma Gangsta
Menen e madhe jo, po jena paksa
Komplet sjom Mir, pa Ty jom vet
Perfekt e mir, per Mu Ti je
E vetmja arsy, sa her nuk jemi bashk
Menxi sPres mu kry
Ditet e ftohta nKalendar
E pres Pranveren, tPres Ty me ardh
Te Un, me Mu, Kur do, kur tDush
Asni minut me m'humb nuk du

[Refreni (Lyrical Son):]
Nuk muna me mshef se po mMungon
Edhe kur tKom ngat, nuk di ku jom
Vjen e shkon prap me Ty fluturon
Koha so pak, asnihere so Boll
MO-MO MOS SHKO heeej
MO-MO MOS SHKO

[Nuke:]
E pash 1 andërr
Ti veshun me Velle, Une dhandërr
Tu tShëndrit si Diell ajo Ftyra jote e ombël
Paret sKishin vler, Shoferi tu na nejt me Qadër
ma bo ti ni nder ,edhe qëndrom sa ma Afër
Po du me shku me Ty nDeti me shiju Pllazhën
Mu prish me Lezetin, mu njoftu me Ekstazën
HUSTLIN Natën, tu luftu me Fatin
nRrug gabimet sFalën, duhet me evitu Disfatën
Tu rreziku Lirinë, për me siguru Kafshatën
Problemet nisin dalin e ma Faktapitin Andrrën

[Refreni (Lyrical Son):]
Nuk muna me mshef se po mMungon
Edhe kur tKom ngat, nuk di ku jom
Vjen e shkon prap me Ty fluturon
Koha so pak, asnihere so Boll
MO MO MOS SHKO heeej
MO MO MOS SHKO


Ky tekst u dërgua nga tanimix   BinChii   T8lka
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet