Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - Mes Neve

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mes Neve".
3. Video është e këngës "Mes Neve", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - Mes Neve  (Feat. Mc Kresha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Zimasamshevy"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mc Kresha

13/08/2013

2013-08-13T17:05:41+00:00AND IM ROLLIN' LIKE FESTIMI
AND IM RIDIN' LIKE FESTIMI

Kaniher m'vjen me kajt pi gzimit
m'kujtohen skenat plus perkrahja prej fillimit
falemnderit krejtve
mas pari zotit manej juve n'krah me neve
e kena me t'leme se kena me t'bleme
arkitektur n'veti i qenisim si tentene
plagjiatur e rrethit po menoj po na vjedhin flliqt
nuk kan pun pi repit pse spo veshen en miniq
pse spo shiten si kurva po? po bash kurva
me perik pa perik flokt e gata t'shkurta
jau pintiratim tripin nese jeni t'dopt
all day pimpin sje i vetmi sot
mc reper mainstream fejker thirre qysh? dush vetin
bimi mu ren prej t'parit jau iqi flliqi gerditi repin
man kurgjo personale une jom lektori e ti fjala banale

JO JO UN SPO DU MI SHA
PO KUR PI NI TU KNU MAN
SPO MUNA MO
LE T'METET MES NEVE
POPULLI SI DON MO
SE POPULLI SO DELE

Na bon neve sharje, perfundon me carje
ti gangster? ma bre mos bo hajgare
fol edhe nihere, t'vin njerzt t'hjekin me darje
un i kom 100mi pun, bitch ti nuk je as gajle
e kom ni pytje hombre, qysh spo ju vjen marre
klysht e tu hajn kar, tani vin kerkojn falje
po ni keqardhje shokit, shum repera t'dobt te kokit
jau mushi qiellen, kejt zogjt t'hiqt kokit
se rruj hiq koqen, per juve kejt ju qkoqi.
as bageri shokit, ska me mujt me t'nxjerr prej lloqi
and i promise pasha shpirtin e nanes
shkeli naper models shum modest

(ref-2x)
JO JO UN SPO DU MI SHA
PO KUR PI NI TU KNU MAN
SPO MUNA MO
LE T'METET MES NEVE
POPULLI SI DON MO
SE POPULLI SO DELE


Ky tekst u dërgua nga  ExCaliBuR
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet