A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: M.B.F është një këngëtar. Emri: Flamur : Mbiemri : Morina Fillimin e karieres si rapper me pervoj e nisi ne vitin 2010 me kengen e par proffesionale Neve as v'dekja nuk na n'dan Duke Vazhduar me kang te tjera rend Me Lyrics dhe instrumental vet te komponuar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dony2luxe

Infamous

Dj-Gjebro

Heki

T2theside

Kook

Domenix

Vaaldrin

Kk-T

Besnik Zymberi


Tags: M.B.F, Flamur Morina

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018