Më mbaj mend (për 1 muaj)

M-G - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pa ty bota e humb kuptimin
pa ty dielli e humb shkelqimin
pa ty drita me errerohet
pa ty zemra me helmohet

Refren 2

do te flini shum rehat
jo me minuta por me sahat
rrahjen e zemres do ta kemi normal
ne qoftese mbaheni per fjal

vazhdimi::

anes rruges e vetme kalovakur papritur aty u ndalova
nata ish e ftot dhe binte shikur ne anen tjeter ishe ti
ishin ata sy qe me verbuan
kur per her te par me shikunish ajo bukuri qe me mashtrojdhe qe me ben ty te te dashuroj

refren 1

pa ty bota e humb kuptimin
pa ty dielli e humb shkelqimin
pa ty drita me errsohet
pa ty zemra me helmohet

refreni 2

do te flini shum rehat
jo me minuta por me sahat
rrahjen e zemres do ta kemi normal
nqs mbaheni per fjal

vazhdimi::

loti pikon pa pushim
ne shpirt kam vetem lendim
ktheu ti prap tek un asgje tjeter nuk dua me shum
pa ty sdua te jetoj
dhe as qe mundem te te harroj me fal se ndoshta me f5et me mi te lendova
me fal se ndoshta nga dashuria te gjykovamos harro se vetem ty te desha ne ket bot mos harro se pa ty nuk mu ndalen lot


Ky tekst u dërgua nga M~g


Nuk kemi video për këtë këngë.


M-G
Publikimi: 04/05/2012


M-G - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga M-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga M-G:


Komente 0