M.I.D (Dinastia 18)
M.I.D (Dinastia 18)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: M.I.D (Dinastia 18) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Tetor 2011, E.N.E. publikojnë videoklipin "Pusherman", në bashkëpunim me Akrepi, G-UP, M.I.D & Next. Me këtë këngë, E.N.E. marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 në vitin 2011....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0