Machiato Band

Te Hanen Te Prita ➡ Lundi Je T'ai Attendue

 Shqip ➡  Frengjisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Zvicrrankaa


Te Hanen Te Prita

pse pom lenë met prit
a je tu e dit
që gjdo her më shumë, po më mungon
qdo nat e qdo dit
te ti i kam syt
vetmija me mbyt, dua të takoj

ti sonte nuk vjen
asnjë punë për mu se lenë
qdo dit pom gënjen
deri kur kështu 2x

të hanën të prita
der sa zbardhi drita
të martën nuk erdhe
zemrën pse ma theve 2x

pse pom lenë met prit
a je tu e dit
që gjdo her më shumë, po më mungon
qdo natë e qdo ditë
te ti i kam syt
vetmija më mbytë, dua të takoj

ti sonte nuk vjen
asnjë punë për mu se lenë
qdo ditë pom gënjen
deri kur keshtu 2x

të hanën të prita
der sa zbardhi drita
të martën nuk erdhe
zemrën pse ma theve 2x


Lundi Je T'ai Attendue

pourquoi me laisses-tu t'attendre
est-ce que tu sais qu'à chaque fois, tu me manques
tous les soirs et tous les jours
j'ai les yeux sur toi
la solitude me tue, je veux te voir

tu ne viens pas ce soir
tu ne laisses rien pour moi
tu me mens tous les jours
combien de temps ça va durer 2x

lundi je t'ai attendue
jusqu'à ce que le jour se lève
mardi tu n'es pas venue
pourquoi tu me casses le coeur 2x

pourquoi me laisses-tu t'attendre
est-ce que tu sais qu'à chaque fois, tu me manques
tous les soirs et tous les jours
j'ai les yeux sur toi
la solitude me tue, je veux te voir

lundi je t'ai attendue
jusqu'à ce que le jour se lève
mardi tu n'es pas venue
pourquoi tu me casses le coeur 2x

lundi je t'ai attendue
jusqu'à ce que le jour se lève
mardi tu n'es pas venue
pourquoi tu me casses le coeur 2x

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019