Më mbaj mend (për 1 muaj)

"Nanë Kur Do Bëhesh” Një Ndër Klipet Më Të Suksesshëm Të Machiato Band

Nuk ka akoma asnjë votë

[03-01-2015]
Grupi shumë i mirënjohur, Machiato Band, para disa kohësh hodhi në treg këngën mw të re me klip, të titulluar "Nanë kur do bëhesh". Klipi është prodhuar nga studio Machiato Records, në regji të Damir Hallaçit. Kënga është e kompozuar dhe e aranzhuar nga Machiato Band, kurse tekstin e ka punuar Genc Prelvukaj. "Nanë kur do bëhesh" është një ndër klipet më të suksesshëm dhe ka prekur shumë zemrat e adhuruesve.
Machiato Band, për ndryshe, bashkëpunon me Labinot Rexhën, ku dhe kanë promovuar shumë projekte tërheqëse e mjaft bashkëkohore.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip)


      Machiato Band - Nënë Kur Do Të Bëhesh [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0