Më mbaj mend (për 1 muaj)

Machiato Band - Dy Herë Më Vret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tash kur cdo rruge
të tjerët ta kan pre
vjen dhe gënjen
se mall për mua ke.

S'është që nuk te njo
as që hi syve m'qet
dhe as që të besoj
por s'kam forcë të t'largoj

Ref.

Dy herë me vret
e një herë më ngjall
kur e di mirë
se ti je vetëm fjalë

Dy herë më vret
e një herë më ngjall
se krejt ti jap
e ti nesër më ik prapë

Tash kur asnjë derë
të hapur nuk e ke
prapë,vjen te unë
kërkon një lidhje të re.

S'është që nuk të njo
as që hi syve m'qet
dhe as që te besoj
por s'kam forcë të t'largoj

Ref.

Dy herë më vret
e një herë më ngjall
kur e di mirë
se ti je vetëm fjalë

Dy herë më vret
e një herë më ngjall
se krejt ti jap
e ti nesër me ik prapë.


Ky tekst u dërgua nga Fjoll'za

Machiato Band - Dy Herë Më Vret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Herë Më Vret".
3. Video është e këngës "Dy Herë Më Vret", por nuk këndohet nga Machiato Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:


Komente 0