Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Machiato Band - Maska  (Feat. Labinot Rexha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

19/04/2011

2011-04-19T17:15:38+00:00

Featuring

Labinot Rexha

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011
Kam dyshuar se pervec meje
e sheh nje tjeter,
shpesh me kan thene e su
besova as miqve tvjeter
e tani kur me syte e mi te shoh
bashk ke teeee,per fakte skam nevojeee

ref:Heke masken e fol ta shoh fytyren e vertet
pse durova deri sot nuk duroj ma perjete
heke masken e fol dhe mos baj gjeste sikur femije
nuk me mer mua pse tani jeten ja shkatrron atijj

Sju kam besuar kurre me than qe del me nje tjeter
sa konflikte me ty i pata me miqte e vjeter,
njemiher i penduuar jam qe si degjova e ty te besovaaa

ref:Heke masken e fol ta shoh fytyren e vertet
pse durova deri sot nuk duroj ma perjete
heke masken e fol dhe mos baj gjeste sikur femije
nuk me mer mua pse tani jeten ja shkatrron atijj


Ky tekst u dërgua nga Xhule_gostivarr   argjend
Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet