Më mbaj mend (për 1 muaj)

Machiato Band - Nënë Kur Do Të Bëhesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nesër kur do të jesh në tjetër vend dhe kur një tjetër do të jetë në shtratin tënd dije mirë se unë vetëm jamë dhe asgjë përveq dhembjes nuk kamë, nane kur bëhesh flokët e zbardhura kur do ti keshë hape pak zemrën dhe aty brenda do të më gjesh, nanë kur do bëhesh kur tjetri do ti flesh në gji die se një njeri vuan për ty.
Thonë koha shëron secilen plak dikur por dhëmbjen për ty nuk ma zbehu kurr derën hapur gjithëmon do ta keshe edhe atëherë nanë kur do jeshë, nane kur bëhesh flokët e zbardhura kur do ti keshë hape pak zemrën dhe aty brenda do të më gjeshë, nanë kur do bëhesh kur tjetri do ti flesh në gji die se një njeri vuan për ty.


Ky tekst u dërgua nga Veton

Machiato Band - Nënë Kur Do Të Bëhesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënë Kur Do Të Bëhesh".
3. Video është e këngës "Nënë Kur Do Të Bëhesh", por nuk këndohet nga Machiato Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:


Komente 0