Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Machiato Band - Sa M'ka Marr Malli Me T'pa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2015

2015-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Live 2015"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa M'ka Marr Malli Me T'pa" kënduar nga Machiato Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Machiato Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Edi Krasniqi (Edi). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Se une ty te zgjodha
Me te miren nder shoqet qe ti ke pas
E para me fole dhe mendova moj
Qe kurr s'kem me u nda

Sebashku kaluam
Dhe krijuam me te bukuren dashuri
Prap i vetmuar kujtoj ditet moj
Dhe netet me ty

Ref...x2
Sa m'ka marr malli me t'pa
Nuk kam dasht me ty me u nda
Dit e nat un te kujtoj
E ne zemer te mbaj

Sa her t'me merr malli
Per me t'pas dhe ndonjeher ne perqafim
Dal naten n'dritare dhe me lot kujtoj
Qaj shpirtin tim

Sebashku kaluam
Dhe krijuam me te bukuren dashuri
Prap i vetmuar kujtoj ditet moj
Dhe netet me ty

Ref...x2
Sa m'ka marr malli me t'pa
Nuk kam dasht me ty me u nda
Dit e nat un te kujtoj
E ne zemer te mbaj

...

Te dashurova ne moshe te re
Ne nje koh shum te gjat
Shum aventura me ty i kalova
Nga jeta ime jo jo s'te ndaj x2

Ref...x2
Ti me ben mua te vuaj
Ti me ben mua te qaj
Ti je gjaku i zemres sime
Nga jeta ime jo jo s'te ndaj

Ne syt e tu un shoh ndryshime
Duan te t'ndajn nga jeta ime
Por me kot njerzit e kan
Nga jeta ime jo jo s'te ndajn x2

Ref...x2
Ti me ben mua te vuaj
Ti me ben mua te qaj
Ti je gjaku i zemres sime
Nga jeta ime jo jo s'te ndaj

...Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet