Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Machiato Band - Do Te Behem Nje Dite Dhender
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Behem Nje Dite Dhender".
3. Video është e këngës "Do Te Behem Nje Dite Dhender", por nuk këndohet nga Machiato Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Machiato Band - Do Te Behem Nje Dite Dhender  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live 2015"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2015

2015-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Te Behem Nje Dite Dhender" kënduar nga Machiato Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sinan Vllasaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Reff:

Do te behem nje dit dhendeeeerr
Sdo tkem nuse ty moj qe te duuuuuuuuu
Moss e pafsha as ne endeeeeerr
Kete nat kur ti me ke tradhtuu.

Sonte ti po behesh nuse a ka kush ket ta ndaloj..
Syyt e Zii Faqeet e kuuqe tjetrit po ja faal..
Sonte gotat nje nga nji zbrasin dhimje plooT Dhe askuush ket mos ta dii Se po qajj me loooooooTtttttt....

Reff: Doo te beheem nje dit dhendeerr
Zdo tkem nuse ty moj qe te duu
Mos e pafsha as ne endeerr
Kete nat kur ti me ke tradhtuuuuuuu..

Reff: Doo te beheem nje dit dhendeerr
Zdo tkem nuse ty moj qe te duuuuuuu
Mos e pafsha as ne endeerr
Kete nat kur ti me ke tradhtuu..

Reff: Doo te beheem nje dit dhendeerr
Zdo tkem nuse ty moj qe te duuuuuuuu
Mos e pafsha as ne endeerr
Kete nat kur ti me ke tradhtuuuuuuuu..Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë