Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Boy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Pajtim Behluli
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mad Boy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mad Boy ose Pajtim Behluli jeton dhe vepron ne Ferizaj. Shkollen fillore e krehu ne "Gjon Sereq" si nxenes ka qen me i dalluari sidomos per probleme. Kariera e tij si karatist filloi ne moshen 10 vjeqare ku arriti shum, dhe morri pjes ne shum gara, ku morri shum medalje dhe mirënjohje, duke i falemderuar trajnerit te tij"Shemsi Shaqiri", ai arriti te bahet nje karatist idevotshem. Mirret edhe me sporte tjera si Futboll & basket etj... Tani me nuk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mc Loti

Ali (LGR)

Great

King Ku$ha

Mr.Don

1ky

Chambeh

Uragani

Don Pate

KOG

Tags: Mad Boy, Madboy, Pajtim Behluli


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet