Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Flow

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Mad Flow është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Nëntor 2015, Mad Flow publikon videoklipin "The Kid". Më datë 4 Prill 2016, Mad Flow publikon videoklipin "Ki Me Kall". Më datë 29 Tetor 2016, Mad Flow publikon videoklipin "Dope Out", në bashkëpunim me Chambeh....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blennd

Gram Boy

Djwron Don

Flambo

Biggi

O.D (Overdose)

Dado

Pepi

99nci

Snoopy-G

Tags: Mad Flow


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet