Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mad Lion - Bounce

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bounce".
3. Video është e këngës "Bounce", por nuk këndohet nga Mad Lion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mad Lion - Bounce  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"200 Km N'orë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00MC Kresha:

Atmosfera u kall kur un hi ma s'dal
vi te ti kadal dal kadal dal
na jem V.I.P. kurkush spo na tesh
zemer rri ne shpi nese sje gjys desh
ky sen o per t'rritur qi bohet hit u kan e ditur
e ti tash BOUNCIRAT maje distancen ngat
kur po t'sho tu e dridh si gjarper i barnatores um ke lidh
shoku nese tok se pi kot e ki shancen e dopt e ki
fort pe ni qit BOUNCE du me hi ne tanz
osht tu mu hidh me ta ngjit po sjom tu e dit
a je qishtu edhe kur sje e pit a veq Flashi jem
qou fresh ky sen Bounce shum mire po flen n'vesh tem
qoni krejt ren kceni as njoni mos rrine ne ven.

REF:MC Kresha
BOUNCE ti qa po pret
BOUNCE ti nuk je vet
BOUNCE ti durt nalt kejt
BOUNCE ti veq veq veq
BOUNCE ti qa po pret
BOUNCE ti nuk je vet
BOUNCE ti durt nalt kejt
BOUNCE ti

MadLion:
Ti mos u nal bouncirat
Qishtu zemer nat per nat
Du me t`pa si gjith t`hallakat
Fol cka dush ti e nijmu rahat
Sonte shkune veq per mu
Pjesen permas dridhe vec per mu
Niju qysh po nihen krejt
Percjelle senin mos e dridh shpejt
Kadal dale fjale mas fjale
Njersa po mlag si vala mas vale
Bounce mos ta nin hitch
Une mire po nihna n`sendwich
Bounce cka po prêt
Dridhe sille s'je vet
T`garantoj per sen ski me heke
Kur une jom n’diskoteke

REF:MC Kresha
BOUNCE ti qa po pret
BOUNCE ti nuk je vet
BOUNCE ti durt nalt kejt
BOUNCE ti veq veq veq
BOUNCE ti qa po pret
BOUNCE ti nuk je vet
BOUNCE ti durt nalt kejt
BOUNCE ti

Outro:Mc Kresha
fort fort zheg na ka marr kjo ver a
zemrer qka je rrezit kshtu si me hi ne sollarium
dridhe at bukuri qi ta ka jep nana jote dridhe veq BOUNCE
Gentz a po nina mire kur jena kejt n'Bounce
e ti zemer qka dreqin po rrin palidhje Bounce
Gramafon Entertaimen ......... Definitely Motherfucking Hausssss.


Ky tekst u dërgua nga Mendimm
Më Shumë Këngë Nga Mad Lion:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet