Official Video

Mad Lion - Intro 2011  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/10/2011

2011-10-22T20:38:56

Këngë e albumit:

"Vul Me Gjak"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Intro 2011" kënduar nga Mad Lion.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mad Lion i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mad Lion:

Më Shumë...