Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Lion - Interlude 2011 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

po shet akullore me ni ambeltore
me ty rrezikoj edhe me dal per dore
me femna boj qef i shtrim ne krevet
per me kon veq i joti mos um le vet
po tuta pe len punen nese je me mu
ski me mujt ti pa mu se ki mu dashuru
nashta dokna i urte po jom shum i qarte
me tona senet une t'kallxoj arte
n'ora 5 e kryn punen ket sen e di
qe dy dite une ty t'kom simpati
e treta e verteta gjithmon kan thon
se mo nuk ta sjelli veq ko met nxon
ki qef pak met lut t'kom vrejt une ty
tu honger akullore po ma bon me sy
mos thuj se kom dit se jom kon e pit
une sot kom vendos ty me ta ngjit


Ky tekst u dërgua nga Qendrim Mehmeti


Publikimi: 15/09/2011Më Shumë Këngë Nga Mad Lion:


Komente mbi këtë këngëMad Lion - Interlude 2011
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interlude 2011".
3. Video është e këngës "Interlude 2011", por nuk këndohet nga Mad Lion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.