Më mbaj mend (për 1 muaj)

Madkid - Mos Hajde Knej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Verse 1

A ta pret menja, ty ca bone
Jom rrit me djem tirone
Rronjët i kom krejt dibrone
Rri me cuna p*dha none
Bojn sene qe ti s’menoshe
Mshelesh n’dhom knej po kalove
Kom njerz që mshelin dosje

Çunat folin drejt e përpara
Lëvizin mjete pa targa
Fol keq kërcet patllakja
Bona ça s’bona edhe kur s’pata

(Ha Bang)

Ti mos fol keq
Kesen nën bole që n’klas t’pest’
Boje ça t’thash ti ça po pret
Krejt bërtasin “Mos Hajde Knej”

Ref. x4
Krejt bërtasin “Mos Hajde Knej”

Verse 2

Kta p*dha po tuten mas pari
Kta refugjat ta shkrepin te balli
I ka msu rruga dhe jeta o lali
Nga lavazhier tu u bo bos malli

Shqipet e ferrit, shqipet e venit
Jo menjen te ty po menjen te leki
Allahu i madh, s’din ça osht shteti
16 çuna ti rrëzoj nga djepi

Llafe “pa-pa”, s’di ça jon kta
Llafe jon kta, per llafe s’ëm ha
Folin kta kot e s’din kurgja
AK kërcet “pa-pa-pa-pa” x2

Ref. x4
Krejt bërtasin “Mos Hajde Knej”
Madkid
Publikimi: 25/10/2019
Teksti: Madkid
Video Produksioni: ND Film Pro
Produksioni: Gravity Albania


Madkid - Mos Hajde Knej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Hajde Knej".
3. Video është e këngës "Mos Hajde Knej", por nuk këndohet nga Madkid.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Madkid:


Komente 0