Më mbaj mend (për 1 muaj)

Madonna - Get Up Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Get out of bed
And you look in the mirror
As my hate in your head
Doesn't get any clearer
The boss just said
You're gonna lose your job
You're gonna lose your thing
If you're late
Later the weatherman said
It's gonna be sunny
And it starts to rain
And you don't think it's funny
So you visit your friends
But there's no one home
And you don't have a dime
And you can't even call them on the phone
So get up
Get up [repeat 6 times]

Your stomach so empty
And you need some food
So you just suck yourself
But it just doesn't do any good
You think about going home
So you can be a mistake
Does there never change nothing above
About the sinners view
And the wasting of time
And wanna grap your hair
And pull you in line
So get up
Get up [repeat 6 times]Nuk kemi video për këtë këngë.


Madonna
Publikimi: 01/01/2007


Madonna - Get Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Get Up".
3. Video është e këngës "Get Up", por nuk këndohet nga Madonna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Madonna:


Komente 0