Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mafia
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Korrik 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6

Mafia është këngëtar. Mafia jeton dhe vepron ne GjiLan ku ka mbeshtetjen e shokve per te kenduar. Mafia ka filluar qysh ne kohen ere te shkruaj tekste te bej beata per shokt e grupit pas asaj gjendje atij veq ju shtua me shum interesimi qe te kendonte. Per her te par kendoi neper shkolla festa te ndryshme te qytetit etj.

Më datë 9 Nëntor 2006, Mafia publikon videoklipin "Rugova". Kjo ishte kenga e tij e pare dhe videoklipi i pare.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  urbanzone  

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist