Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Magma është një grup artistësh. Grupi MaGmA është formuar qe nga fillimi i vitit 2007, me parë kemi qenë si instrumentalista dhe jemi prezantuar neper Koncerta si Antares. Antaret e bendit MaGmA janë: Urim Shehu - Gitarist Behar Shehu - Vokalist Agim Berisha - Tupana Arlind Hysa - Bass Gitarist MaGmA pjesmarrës në Rock për Rock dhe Fitues te edicionit të 7-t 2008. Në Maj 2008, Magma marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Rruga E Humbur". Në Maj 2009, Magma m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Raiders

Armial

Pozitiv Records

Fermatik

Tags: Magma, Grupi Magma, Magama


Komente mbi këtë artist