Më mbaj mend (për 1 muaj)

Magnituda

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Magnituda është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Rock grupi shqiptar, Magnituda, ka publikuar projektin më të ri të titulluar, “Jack, Rock dhe Tripa”. Kënga e realizuar nga vet pjestarët e bendit me në krye vokalistin Hysen Kafexhiu, kitaristët Gardalin e Lorent Shtavica ashtu si Besim Durguti dhe Veton Kadirin, vjen si vazhdë e projekteve të rock grupit që po kërkon shpërthimin në skenën e muzikës shqiptare. Antaret: Hysen Kafexhiu – Vokal Gardalin Shtavica – Lead gitare Lorent Shtavica ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Magnituda, Grupi Magnituda

Komente 0