Më mbaj mend (për 1 muaj)

Magrib Muqiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Magrib Muqiqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Në vitin 2015, Magrib Muqiqi publikon albumin "Magrib Muqiqi". Në vitin 2018, Magrib Muqiqi publikon albumin "Zeshkanja Ime". Më datë 4 Maj 2019, Magrib Muqiqi publikon videoklipin "Jo Jo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentZeshkanja Ime (2018)

Magrib Muqiqi (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhevdet Osmanaj

Naser Beqiri

Dardan Gjinolli

Giti

Zijadin Alili

Xhavit Avdyli

Kushtrim Dobra

Eroll Murati

Gramoz Gërvalla

Edison Kelmendi

Tags: Magrib Muqiqi, Magrib Muçiqi,


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet