A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mahmut Ferati

Loti Në Faqe ➡ Tear In Cheek

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Maddona Marley


Loti Në Faqe

2x:
Isha i mërzitur nuk e di se sa
Dikush emrin tënd pran meje e tha
Zemra që kish vdekur s'edi si u ngjall
Në fytyrën tënde shikova me mallë

Në dy syt e tu takova dy lotë
Askush sikur zemra t'vërtetën se thot
N'heshtje më shikove njësoj si dikurë
Si me dasht me m'than nuk t'kam harru kurrë

Loti loti n'faqe ra
Se pa dashje ishim nda
Po t'mos kishte dashuri
Zemrat dhimbje s'kishin ndi
(2x)


Tear In Cheek

2x:
I was upset i didn't how long
Someone beside me said your name
The heart that had died i don't know how it become alive
In you face i looked with longing

In your two eyes i met two tears
No-one like heart doesn't tell the truth
In silence you looked me like you used to
I was like telling you I never forget you

Tear tear in cheek faull
that inadvertently they were apart
If they were in love
The hearts will not have pain
(2x)

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019